MINISTERSTWO BROWARU

Siedzimy po uszy w piwie (wystaje tylko piana). Od 2010 roku! I to kochamy!

Kochamy naszą robotę! Bo nasza robota to czyste zadowolenie ludzi. Po pierwsze przez 11 lat udało nam się stworzyć dwa kultowe miejsca na mapie Poznania. Z charakterem, atmosferą, wyjątkowymi ogródkami, miejsca, które absolutnie wszyscy kochają.

Po drugie, uruchomiliśmy własny browar, który jest odpowiedzią na to, jak powinien wyglądać prawdziwy Kraft. Piwa owocowe, piwa eksperymenty, od pszenicznych po wersje z żelkami Haribo. Nie patrzymy na rynek, robimy dokładnie to, co nam gra w duszy. A gra nam cała orkiestra dęta.

Po trzecie Wytwórnia Destylatów Minister. Czyli zderzenie świata piwnego i mocnych alkoholi. Jeden z najlepszych Destylatów w Polsce powstał właśnie u nas. Nie zatrzymujemy się i tworzymy kolejne mocne alkohole, które zaskakują, ale przede wszystkim, mają uznanie rynku.

Bartek i Krzysiek – Ministerstwo Browaru.

01

DWA PUBY

W Poznaniu, Wronicka i Ratajczaka

Dwa miejsca z pięknymi ogródkami. Tutaj napijesz się naszych piw, spróbujesz cenionych kraftów, coś zjesz i spędzisz świetnie czas.

02

WŁASNY BROWAR

Robimy piwo, które inni chcą pić

W stałej ofercie mamy około 10 – 11 kraftów. Od owocowych, klasyków, po eksperymenty, które wszyscy uwielbiają. Sprzedajemy u siebie, sprzedajemy w sieciach.

03

WYTWÓRNIA DESTYLATÓW

Najmłodszy koncept o wielkim potencjale

Weszliśmy w świat mocnych alkoholi, nie zapominając o korzeniach. Dlatego wszystkie nasze alkohole pochodzą z destylacji piw. Najlepszych!

MINISTERSTWO BROWARU

Zaczęło się trochę temu. Wiele się wydarzyło. Jeszcze więcej przed nami.

Dzień po dniu tworzymy historię. Dobrze się przy tym bawiąc. Dołącz do piwnej rewolucji.

All Category